1 |
Muzaffer POLAT |
Polat Madencilik Enerji Tic. A.Ş. |
2 |
Selçuk ŞAHİN |
Grup İdeal Madencilik Enerji ve Nakliyat Hayvancılık Turizm İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti. |
3 |
Nurullah ERCAN |
Bükköy Madencilik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. |
4 |
Aygün EKİCİ |
İmbat Madencilik Enerji Turizm Sanayi Ticaret A.Ş. |
5 |
Halil ALIŞ |
Çelikler Taahhüt İnşaat ve Sanayi A.Ş. |
6 |
Cemaleddin Rüştü EREL |
Holun Enerji Madencilik ve Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş. |
7 |
Hüseyin POLAT |
Plt Madencilik Turizm Enerji San. ve Tic. A.Ş. |
8 |
Servet KARATAŞ |
Kuzey Anadolu Madencilik Turizm ve Ticaret A.Ş. |
9 |
Bahtım KARA |
Üçpınar Madencilik ve Ticaret Ltd.Şti. |
10 |
Fahrettin ŞOLPAN |
Arafa Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. |
11 |
Burhan İNAN |
Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik San. ve Tic. A.Ş. |
12 |
Mehmet Doğan ATAY |
Aydın Linyit Madencilik ve Aky.San.ve Tic.A.Ş. |
13 |
Hurşit AKPINAR |
Özakpınar Mad.Nak.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. |
14 |
Dr. Hasan Hüseyin ERDOĞAN |
Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu |
15 |
Umut Haydar AKÇELİK |
Akçelik Madencilik Ticaret ve San.A.Ş. |
16 |
Resul AKDENİZ |
Gediz Madencilik A.Ş. |
17 |
Hacı Mustafa KIRAÇ |
Park Teknik Elek.Maden Tur. San. ve Tic. A.Ş. |
18 |
Ali Kemal KAZANCI |
Çan2 Termik A.Ş. |
19 |
Özgür KAYA |
Kömür İşletmeleri A.Ş. |
20 |
İlyas BÖREKÇİ |
Hattat Enerji ve Mad. Tic. A.Ş. |
21 |
Mustafa KÜRKAN |
Anadolu Enerji Üretim San. Ve Tic. A.Ş. |
22 |
Ayhan ERGENÇ |
Er Madencilik Nak. ve Tic. A.Ş. |
23 |
Ramazan YÖN |
Demir Export A.Ş. |
24 |
Arzu Hatice ATİK |
Hidro-Gen Enerji İth. İhr. Dağ. ve Tic. A.Ş. |
25 |
Sinan GÖNÜLTAŞ |
Diler Elektrik Üretim A.Ş. |
26 |
Mehmet SARIKAYA |
BKİ Batı Kömür İşletmeleri A.Ş. |
27 |
Murat ÜNSAL |
Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. |
28 |
Zafer BURNALI |
Hermaksan Maden Mak. İnş. Nak. San. Tic. A.Ş. |
29 |
Mehmet Akif ŞAM |
Aksa Enerji Üretim A.Ş. |
30 |
Hasan ALTUNTAŞ |
Yeni Anadolu Madencilik ve Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. |
31 |
Özgür YILDIRIM |
Elektrik Üretim A.Ş. |
32 |
Bekir KİREMİTÇİ |
Kiremitçiler Madencilik Nak. Gıda Orman Ürünleri İnş. Malz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. |
33 |
Mahmut ÖZDEMİR |
Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. (LİMAK-IC İÇTAŞ) |
34 |
Tevfik BAŞ |
Türkiye Taşkömürü Kurumu |
35 |
Cüneyt PULLUKÇU |
İbrice Maden İşletmeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. |
36 |
İbrahim Halil KIRŞAN |
Çiftay İnşaat Taahhüt ve Tic. A. Ş. |
37 |
Oğuz BURNALI |
Atabek Madencilik ve Ticaret Ltd. Şti. |
38 |
Ali SAĞIR |
Bozdağ Kömür İşletme Madencilik Enerji İnş. San. ve Tic. A.Ş |
39 |
Cengiz UYSAL |
Uysal Madencilik A.Ş. |
40 |
Hüsamettin KAVŞUT |
Fernas İnşaat A.Ş. |
41 |
Erol SEYHAN |
Kayasu Elektrik Üretimi Enerji Madencilik İnş. A.Ş. |
42 |
İsmet DURAK |
Duraksan San. Hafr. ve Tic. Ltd. Şti |
43 |
Aliihsan KARAOSMANOĞLU |
Mates Madencilik Tic. A.Ş. |
44 |
Erdal ŞAHİN |
Metehan Makina İnşaat Madencilik Harfiyat Taah. Tic. Ltd. Şti. |
45 |
Veysel ÜRÜM |
Vefa Group Madencilik San. Tic. A.Ş. |
46 |
Şeyhmus Furkan AKÇADAĞ |
Akçadağ İnş. Tic. ve Taah. Ltd. Şti. |
47 |
Uğur BOZKURT |
Güryılmaz Enerji Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. |
48 |
Rıdvan UYSAL |
Hades Enerji Madencilik A.Ş. |