info@komurder.org
Paris Cad. No: 4/4 Kavaklıdere Çankaya - Ankara

KÖMÜRDER ,kömür üreticileri işverenleri ile bölgesel olarak istişare toplantıları gerçekleştiriyor .
Yerli  kömür üretiminde geniş bir yer kaplayan Tekirdağ bölgesinde üreticilerle bir araya gelinerek , mevcut yaşanan sıkıntıların ve çözüm önerilerinin dile getirilerek yeni bir yol haritasının belirlenmesi amaçlandı.
İştişare toplantısında ,KÖMÜRDER başkanı Muzaffer Polat , Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Atay yönetim kurulu üyesi Umut Akçelik, Yönetim Kurulu üyesi Cemaleddin Rüştü Erel hazır bulunurken , MAPEG Enerji Hammaddeleri Dairesi başkanı Serdar Hasipek ve Tarım orman Bakanlığı, İstanbul bölge izin irtifak şube müdürü Ramazan Balcı ve Tekirdağ sorumluları toplantıda yerlerini aldılar .
Kömür üreticilerinin sorularını da kamu tarafı olarak cevaplayarak toplantıya önemi katkılarda bulundular.
Toplantı sonrası, bütün katılımcı kömür üreticileri , bir araya gelerek konuşmanın çok önemli olduğunu ve ancak böyle sorunlarını aşılabileceğini dile getirdiler.

KÖMÜRDER Başkanı, Muzaffer Polat, KÖMÜRDER bölgesel istişare toplantılarına devam edeceklerini ifade ederek , bir arada olmanın , birlik olmanın çok önemli olduğunu belirterek bu zor zamanları ancak daha çok kenetlenerek ve karar vericilere derdimizi en etkili şekilde anlatarak aşabiliriz dedi.
Kömür üreticilerinin oldukça zorlandığını ve bunun aşılması için en doğru formül hep beraber bulunması gerektiğini ifade etti

Kömürder Üyeleri Tüm Üyeler